Drodzy Mieszkańcy Gdyni! 🌟 Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wczoraj wzięli udział w spotkaniu otwartym z naszą kandydatką na prezydenta Gdyni, Aleksandrą Kosiorek. Sala w Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości była wypełniona po brzegi, a atmosfera była pełna troski o nasze miasto i nadziei na lepszą przyszłość.

💬👥 Wasze zaangażowanie było niesamowite! Zadawaliście wiele istotnych pytań, a nasza kandydatka nie unikała odpowiedzi nawet na te najtrudniejsze. Był to szczery i uczciwy dialog, który był wyczuwalny w powietrzu. To dzięki Wam stworzyliśmy atmosferę, w której mogliśmy razem rozmawiać o Gdyni, jej wyzwaniach i perspektywach.

🙌👏 Owacje na stojąco, które zakończyły to spotkanie, są dla nas niezmiernie ważne. To dowód na to, że wspólnie możemy pracować nad lepszą przyszłością naszego miasta. Dziękujemy Wam za Wasze wsparcie, aktywność i zaangażowanie.

🤝🌈 Wczoraj była was ponad setka, dlatego nie możemy się doczekać kolejnych spotkań i wspólnego budowania lepszej Gdyni. Razem z Aleksandrą Kosiorek mamy nadzieję, że będziemy mogli kontynuować ten szczery dialog i razem pracować na rzecz naszego wspólnego dobra.

💙🚀 Gdynia zasługuje na więcej! Dziękujemy jeszcze raz i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This field is required.

This field is required.