KONKURS! WYGRAJ KALENDARZ NA 2024 ROK

Konkurs "Niewidzialne Gdyńskie Inwestycje"

Stworzyliśmy niezwykły kalendarz na 2024 rok – Kalendarz Niewidzialnych Gdyńskich Inwestycji. Jest to nasz autorski projekt, unikatowy, wyjątkowy. Z tej okazji zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Każdy z Was może stać się gdyńskim reporterem. 

Wystarczy zrobić zdjęcie Niewidzialnej Gdyńskiej Inwestycji i wysłać na adres e-mail stowarzyszenia: stowarzyszenie@gdynskidialog.pl (i oczywiście zaakceptować regulamin). Najlepsze prace nagrodzimy egzemplarzem kalendarza.

Jak wziąć udział?

Zrób zdjęcie Niewidzialnej Gdyńskiej Inwestycji. Zapoznaj się z regulaminem i wyślij zdjęcie w formacie .jpg, .png lub .jpeg do końca grudnia 2023 roku na nasz adres e-mail: stowarzyszenie@gdynskidialog.pl

Laureatów ogłosimy najpóźżniej do 6 stycznia 2024 roku.

WYNIKI

Z przyjemnością ogłaszamy, że zwycięzcą w naszym reporterskim konkursie została pani Dorota z pracą pt. „Połączenie Oksywia z centrum tunelem pod kanałem portowym”. Pomysł budowy mostu/tunelu, który łączy Oksywie z centrum to idea, sięgająca jeszcze czasów przedwojennych.

Na zdjęciach w kalendarzu Niewidzialnych Gdyńskich Inwestycji są członkowie, członkowie wspierający oraz sympatycy Stowarzyszenia Przyjaciół Gdyńskiego Dialogu. Autorami pięknych fotografii w kalendarzu są: 
Autor zdjęć: Bartosz PieczyńskiAsyst./Retusz: Bartłomiej Chęciński