Za nami kolejne otwarte spotkanie w ramach prawyborów obywatelskiego kandydata na prezydenta Gdyni, tym razem z Aleksandra Kosiorek – profil publiczny. Ola zdecydowała sie na odważny ruch, czyli spotkanie plenerowe. Pogoda dopisała, goście też. Byli też ci niespodziewani czyli urocza rodzinka dzików, harcująca tuż za stolikiem, przy którym siedzieli rozmówcy. Ot, gdyński koloryt.

Dyskusję zdominowały trzy tematy: transparentność, kłopoty gdyńskiej edukacji oraz stosunek miasta do przedsiebiorców. Pierwszy temat to oczywiście domena Aleksandry jako prawniczki, przy drugim temacie swoimi uwagami i doświadczeniem z gdyńskich realiów dzielił sie Piotr Seweryn Pawłowski – pozarządowiec, prawnik zaangażowany społecznie. Bardzo ciekawe wątki odnośnie tego co Gdynia robi dla przedsiebiorców, a co mogłaby robić również w oparciu o nowe inspiracje poruszyła Beata Koniarska – wiceprezydent Pracodawcy Pomorza, gdynianka i właścielka firmy.

Cieszy nas, że nasze zaproszenia do rozmów o mieście i programie przyjmują kolejne osoby i środowiska. Cieszymy się, że nasi eksperci tak życzliwie zareagowali na propozycje Oli rozmowy o wyzwaniach i sprawach do załatwienia i obiecują dalszą pomoc.

Wielkie dzięki za obecność, wsparcie i pytania! Mówcie znajomym, siejcie dobre wieści, że mamy w Gdyni alternatywę i mocne karty w talii.

A już niebawem Gdyński Dialog podsumuje prawybory i przedstawi ich efekt, czyli wybraną kandydaturę.

https://www.facebook.com/GdynskiDialog/posts/pfbid027QKUrWc3Wo6dgiZZiP1Bmne2Rz771PgD5sFNhf86DbXBqFkzPhvCFrWuXicxYM9Kl

One Reply to “SPOTKANIE OTWARTE Z MEC. ALEKSANDRĄ KOSIOREK NA POLANCE REDŁOWSKIEJ”

  1. […] SPOTKANIE OTWARTE Z MEC. ALEKSANDRĄ KOSIOREK NA POLANCE REDŁOWSKIEJ […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This field is required.

This field is required.