🎉 Świętujemy nowy rozdział dla Gdyni! 🌊

Z ogromną dumą informujemy, że dzisiaj, 7 maja 2024 roku, Aleksandra Kosiorek oficjalnie objęła urząd Prezydenta Gdyni. Razem z nią, nasi fantastyczni radni złożyli ślubowanie, gotowi służyć społeczności i wspierać dynamiczny rozwój naszego miasta.

Bartłomiej Austen – zostanie wiceprezydentem Gdyni Dawid Biernacik Emilia Rogała Anna Salomon Łukasz Strzałkowski Ireneusz Trojanowicz Beata Zastawna

Przewodniczącym rady miasta został Tadeusz Szemiot, któremu gratulujemy, podobnie jak trójce wiceprzewodniczących: Maroli Śrubarczyk-Cichowskiej, Jakubowi Ubychowi oraz radnemu Gdyńskiego Dialogu Ireneuszowi Trojanowiczowi.

Nastało nowe, co przyniesie – zobaczymy. Na razie pozostaje pewne rozczarowanie, że Koalicja Obywatelska nie otworzyła się na pomysł, który jest standardem niemalże wszędzie, by wszystkie kluby miały swoją reprezentację w prezydium.

To i tak gigantyczny postęp po mrokach jedynowładztwa Samorządności, ale konsekwentnie uważamy, że Gdynia zasługuje na więcej. Wszystkim radnym gratulujemy i życzymy dobrej i skutecznej pracy dla dobra Gdyni.

Formalnie powołany został też klub radnych Gdyńskiego Dialogu, którego przewodniczącym został Dawid Biernacik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This field is required.

This field is required.