🏠🚧 W środę odwiedziliśmy Cisową w związku z kontrowersyjną inwestycją ACCIONA na ulicy Zbożowej. Na prośbę mieszkańców Aleksandra Kosiorek – profil publiczny oraz radna Mirosława Król były na miejscu, by poznać sytuację i zobaczyć na żywo zgłaszane problemy.

Nie tylko sama budowa, trwająca od 3 rano, wywołuje napięcia, ale także organizacja prac wokół: utrudniony dostęp do budynków, przejazdy ciężkiego sprzętu, jego parkowanie, i lawiny błota zalewające ulice. Mieszkańcy skarżą się na hałas i powtarzające się niebezpieczne sytuacje. ⚠️ Do tego dochodzą kłopoty z elektrycznością z powodu nadmiernej obciążenia sieci, do której podłączono budowę – co jest już zupełnym kuriozum. ⚡

Udało się wspólnie zdecydować o kolejnych ruchach w tej sprawie, a teraz będziemy je wdrażać. 💪 I nadal konsekwentnie jesteśmy w kontakcie z tymi, których miasto ignoruje.

Przypomnijmy, że Aleksandra Kosiorek była kilka miesięcy temu gościem audycji „W Twojej sprawie” w TV Gdańsk, gdzie była rzeczniczką interesów mieszkańców ul. Zbożowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This field is required.

This field is required.