Za nami trudny kampanijny czas. Ale oprócz ciężkiej pracy, był to czas bardzo dobrej energii, przyjaźni i poczucia wspólnoty. Każdy z naszych członków i wielu sympatyków pracowało na dobre wyniki w wyborach do Rady Miasta i na wynik naszej kandydatki na prezydenta – Aleksandry Kosiorek.

To było wspaniałe doświadczenie, które pozostanie w naszych sercach na zawsze. Pokazaliśmy, na czym polega prawdziwa demokracja i jak powinna wyglądać polityka w całej Polsce. Jesteśmy ludźmi z różnych środowisk, czasami różnymi poglądami na wiele spraw i innymi doświadczeniami, którzy mimo to potrafili razem współpracować dla dobra wszystkich mieszkańców. Różnić można się mądrze.

Ważne, żeby potrafić się wzajemnie szanować, słuchać, chcieć budować porozumienie i być gotowym na kompromisy. W Gdyni musi być miejsce na dialog i współpracę. Tu każdy mieszkaniec powinien czuć się ważny i widzialny. Aleksandra Kosiorek jest naszą kandydatką na prezydenta Gdyni. Jesteśmy z niej bardzo dumni. Dziękujemy za jej wrażliwość na drugiego człowieka, otwarty umysł, tolerancję, siłę i determinację. Aleksandro, jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy dla Ciebie pracować. Dziękujemy wszystkim Gdynianom za ogrom pozytywnej energii, wsparcie, wiele ciepłych słów i pomoc w kampanii. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, żeby Państwa nie zawieść.

Niech Gdyński Dialog będzie przykładem dla całej Polski i przekona ludzi, że wbrew temu, co robią politycy i przedstawiciele wiodących partii politycznych, polityka nie musi żerować na złych emocjach i dzielić ludzi. 21 kwietnia w niedzielę nie zapomnijcie zagłosować w II turze wyborów prezydenckich w naszym mieście. Bo Gdynia zasługuje na więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This field is required.

This field is required.