Zapraszamy do udziału w konsultacjach!

Kierując się troską o losy Gdyni oraz wypełniając nasze zobowiązania względem gdynianek oraz gdynian chcielibyśmy zaprosić do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących dalszego rozwoju oraz wizji naszego miasta.

Spis treści:

Program z udziałem mieszkańców

Po udanych prawyborach, które pomogły nam wyłonić obywatelskiego kandydata na prezydenta Gdyni, chcemy stworzyć program, w którym znajdą się też wasze pomysły. Zamierzamy go realizować po przyszłorocznych wyborach samorządowych.

Wasze doświadczenia związane z miastem są bezcenne, Wy wiecie najlepiej, co wymaga poprawy lub zmiany, a jakie rozwiązania należy kontynuować.

Po uwzględnieniu Waszych głosów w drodze dialogu przedstawimy plan na Gdynię z Waszych i naszych marzeń i nadziei. Idea konsultacji jest prosta: co dwa tygodnie będziemy ogłaszali tematy i prosili o opisanie pomysłów, potrzeb i problemów.

Możecie to zrobić bezpośrednio na naszą skrzynkę kontaktową kontakt@gdynskidialog.pl (tytuł maila: „Konsultacje społeczne”) lub anonimowo za pomocą udostępnionych przez nas formularzy.

Nie musi być długo, ani konkretnie – dla nas ważna jest każda opinia.

Zaczynamy pierwszą serię konsultacji.

Na początek proponujemy takie tematy:

1. Polityka transportowa i komunikacja miejska

Napisz w kilku zdaniach co martwi Cię w mieście w tym temacie, co trzeba zmienić lub po prostu jak to powinno funkcjonować. Nie oceniamy. Nie ma złych pomysłów czy złego punktu widzenia. Każdy z nas na miasto patrzy inaczej. Ważne, abyśmy znaleźli jak najwięcej wspólnych tematów.

Może to zrobić anonimowo za pomocą poniższego formularza lub wysłać mail na adres: kontakt@gdynskidialog.pl z tytułem „Konsultacje Społeczne”.

Trwa wczytywanie

2. Edukacja

Czy edukacja w Gdyni jest dobrze dofinansowana? Czego brakuje w gdyńskich placówkach, na które wpływ ma samorząd? Czy pracownicy w tym sektorze są dobrze traktowani? Czy dzieci są najważniejsze w tym procesie w mieście? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami, pomysłami. Pamiętaj nie ma złych propozycji.

Może to zrobić anonimowo za pomocą poniższego formularza lub wysłać mail na adres: kontakt@gdynskidialog.pl z tytułem „Konsultacje Społeczne”.

Trwa wczytywanie

Z góry dziękujemy za udział w tym procesie. Wierzymy w Was!

Federacja Gdyński Dialog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This field is required.

This field is required.