Gdynia poszła o krok dalej. Cięcia w komunikacji miejskiej będą znacznie większe niż zapowiadano. Tematowi przyjrzał się Gdyński Dialog, ale także Dziennik Bałtycki oraz redakcja serwisu motofakty.pl.

Redaktor Łukasz Kamasz napisał merytoryczny tekst o cięciach w gdyńskim zbiorkomie. Prawda wyszła na jaw między innymi dzięki interpelacji Mirosławy Król, gdyńskiej radnej oraz członkini Gdyńskiego Dialogu.

W materiale znajduje się również wypowiedź Szymona Jarosa, który jest specjalistą od komunikacji zbiorowej w Gdyńskim Dialogu.

„- Słusznie nam się wydawało, że skala cięć w komunikacji jest dużo większa niż miasto deklarowało. Po raz kolejny co innego się mówi, a co innego robi – mówi Szymon Jaros, radny dzielnicy Karwiny z Gdyńskiego Dialogu. – Być może skala cięć jest świadomie na wyrost lub ktoś się bardzo rozpędził przy grafiku, a ktoś inny tego nie zweryfikował. Zobaczymy, co się wydarzy – w razie czego, łaskawy prezydent wsłuchując się w głos ludu, przywróci część połączeń.”

Zapraszamy do lektury: https://dziennikbaltycki.pl/ciecia-wozokilometrow-w-gdynskim-zbiorkomie-ponad-2-razy-wieksze-niz-zapowiadano/ar/c4-17259595

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This field is required.

This field is required.