Wielkie dzięki ❤ dla wszystkich, którzy zdecydowali się przystąpić do Stowarzyszenia Przyjaciół Gdyńskiego Dialogu – i zapraszamy kolejne osoby nieustająco! A tych, którzy się zapisali, zachęcamy by zapraszali swoich znajomych – tak tworzy się ruch społeczny 🙋‍♀️🙋. Przypominamy – lista członków nie będzie ujawniana, czujcie się bezpiecznie. Planujemy już spotkanie, a na nim – sporo newsów „spod lady” ❗️🔥.

Dziękujemy również tym, którzy z różnych powodów się nie zapisali, ale zdecydowali się hojnie wesprzeć finansowo to, co robimy ❤. To pozwala nam śmielej planować najbliższe akcje i pomysły.

Dzieje się kilka rzeczy i kilka ważnych konsultacji, ale świadomie o kilku z nich milczymy, by naszych akcji nie zniweczono lub nie zablokowano – będziemy dawać znać w odpowiednim momencie 🔥. Cisza nie oznacza braku działań – jest dokładnie odwrotnie 😉

Mamy też dyżury – w lipcu co do zasady w poniedziałki i środy ⌚️ 17:30 – 19, a w przyszłym tygodniu dodatkowo jeszcze piątek. Zaglądajcie, pytajcie, mówcie, wspierajcie, podpowiadajcie!

Tych, którzy poprosili o wsparcie prawne ⚖️ i analizy, prosimy o chwilę cierpliwości. Robimy to.

Przypominamy, że w Gdyńskim Dialogu trwają prawybory – we wrześniu chcemy zdecydować kto będzie obywatelskim kandydatem na prezydenta Gdyni wspieranym przez nasze środowisko. Zachęcamy do poszerzania wiedzy o Aleksandrze Kosiorek i Bartłomieju Austenie – a niebawem kolejne inicjatywy z ich udziałem. Cały czas trwa także głosowanie na kandydatów 📊 na stronach gdynia.plus oraz na gdynskidialog.pl – zachęcamy do oddawania głosów.

TO CO? ZROBIMY ZMIANY W NASZYM MIEŚCIE?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This field is required.

This field is required.